Mezőcsát II. - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. szeptember 23. szerda, 15:35
2015. szeptember 12-én Mezőnyárád együttese Mezőcsát II. otthonába látogatott el. A találkozóra délután 16 óra 30-kor került sor.
A 14. percben Mezőcsát II. csapatának sikerült értékesítenie az első találatot a mérkőzésen. Balogh András lőtt gólt így 1:0 lett az állás.
A 22. percben ismét Balogh András volt eredményes a mezőcsáti csapat részéről, 2:0-ra módosítva az állást.
A 37. percben Kállai Gábor lőtt gólt Mezőnyárád kapujába, így már 3:0-ra vezetett Mezőcsát II. csapata.
A második félidőben érkezett meg a mezőnyárádiak válasza, a 48. percben sikerült gólt értékesítenie Himer Gyulának. Az állás így 3:1-re módosult.
Technikai okok miatt a mérkőzés további részéről nem készült felvétel. A Félidő további részében azonban még 6 mezőcsáti találat született, melyek a következők.

Az 53. percben a mezőcsáti csapat tovább növelte előnyét. Barna Attila lőtt gólt, így már 4:1 lett az állás.
Az 55. percben újabb találat érkezett Mezőcsát II. csapatától. Balázs József talált be a mezőnyárádi kapuba, ezzel 5:1-re változtatva az állást.
A 72. percben Pelyhe László lőtt gólt a nyárádiak kapujába. Az állás így 6:1-re módosult Mezőcsát II. javára.
A 75. percben ismét csáti gól született, Barna Attila volt eredményes. Az állás 7:1-ett.
Alig két perccel később ismét Barna Attila lőtt gólt a 77. percben a nyárádiak kapujába, így már 8:1-re vezetett a mezőcsáti csapat.
A 80. percben Balogh András volt eredményes, az ő gólja révén 9:1 lett az állás Mezőcsát II. javára, ez maradt a mérkőzés végeredménye is.