Bükkábrányi Bányász - Tiszalúc bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. szeptember 23. szerda, 15:30
Szeptember 12-én szombaton, a Bükkábrányi Bányász csapata, Tiszalúc csapatát látta vendégül. A mérkőzés délután 16 óra 30 perctől vette kezdetét a Bükkábrányi Szép Pál Sporttelepen a focipályán.
Az első félidőben erős indítással Tiszalúc csapata szerezte meg a vezetést. A 13. percben Golonczi Zoltán lőtt a Bükkábrányi Bányász kapujába, ezzel 1:0 lett az állás.
Alig két perccel később a 15. percben szintén Golonczi Zoltán értékesített gólt, ezzel 2:0-ra módosítva az állást Tiszalúc javára.
A 23. percben Golonczi Zoltán újabb találatával már 3:0-ra vezetett a tiszalúci csapat.
A 25. percben Tóth Tamás lőtt gólt a Bükkábrányi Bányász kapujába, ezzel 4:0-ra módosítva az állást.

A 30. percben Tiszalúc talált be sikeresen a kapuba. Váradi Richárd értékesítette a gólt, így az állás 5:0-ra változott.
A Bükkábrányi Bányász csapatának a második félidőben sem sikerült kihasználnia a hazai pálya előnyeit. Az 59. percben Golonczi Zoltán ismét gólt lőtt a Bányász kapujába ezzel 6:0-ra változtatva a meccs állását.
A 78. percben Golonczi István sikeres találata révén növelte a tiszalúciak előnyét, 7:0 lett az állás.
A 79. percben ismét a tiszalúci találat született. Horváth Tibor lőtt gólt a Bükkábrányi Bányász kapujába, ezzel 8:0-ra módosítva az állást.
A 89. percben ismét Horváth Tibor volt eredményes, találata rébén az állás 9:0-ra módosult Tiszalúc javára, és ez maradt a végeredmény is.