Bükkábrány - Edelény bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. május 26. kedd, 13:47
2015. május 23-án, szombaton a BSC felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Edelény együttese érkezett hozzájuk. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 19. percben Szabó Zsoltnak mutatott fel a mérkőzésen először sárga lapot a bíró szabálytalanságáért.
A hazai együttes 22 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Fazekas Péter gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 23. percben Pataki Gergő szabálytalan szerelését figyelmeztette sárga lappal a bíró, majd a 25. percben Kovács Ádámnak is hasonló színű lapot mutatott fel.
A 34. percben Borbély Gábor részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben, majd a 35. percben Baranyi Péter is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

Az első félidőben 1-0-ás ábrányi vezetés mellett vetett véget a játékvezető.
A 48. percben Hanász Gusztáv állította meg szabálytalanul ellenfelét, így ő is sárga lapot kapott.
Az 50. percben Pataki Gergő ért kézzel szándékosan a labdához, így a bíró előbb a sárga majd a piros lapot mutatta fel neki, mivel az első félidőben már részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
Az 54. percben az ábrányiak 2 gólosra növelték előnyüket, Kerényi Márk talált be az edelényi kapuba, így 2-0 lett az eredmény.
A 66. percben Gergely Richárd időhúzását figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 75. percben megszületett a 3. hazai találat is, ismét Kerényi Márk lőtt gólt, így 3-0-ra változott a mérkőzés állása.
A 80. percben Borbély Gábor szerezte meg az ábrányiak követező találatát, így 4-0 lett a találkozó állása és ez maradt a végeredmény is.