Tiszabábolna - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. május 26. kedd, 13:36
Mezőkeresztes felnőtt csapata a bajnokság soron következő bajnoki mérkőzésén 2015. május 23-án szombaton Tiszabábolna otthonába utazott. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
Az első játékrészben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, felváltva voltak veszélyesen ellenfelük kapujának előterében, azonban a vezetést jelentő találat nem akart megszületni.
Az első félidőben sem a keresztesiek, sem a bábolnaiak nem tudták megszerezni a vezetést jelentő találatot, így a második 45 perc 0-0-ás állás mellett vette kezdetét.
A mezőkeresztesiek az 56. percben Csibrik Péter révén előnyhöz jutottak, 1-0 lett az állás javukra. A gólt követően a gólszerzőt, Csibrik Péter figyelmeztette sárga lappal a játékvezető mezlevételéért.

A 78. percben egy szabadrúgás elvégzését követően Csizmadia Tamás lőtte a keresztesi kapuba a labdát, így kiegyenlítettek a hazaiak, 1-1 lett az eredmény.
A 87. percben Putnoky István részesült sárga lapos figyelmeztetésben szabálytalanságáért.
A Tiszabábolna-Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-1 lett.