Bőcs - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. május 19. kedd, 16:05
2015. május 16-án, szombaton a BSC felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Bőcs otthonába utaztak.
A hazai együttes 4 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Szabó Dávid gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A bükkábrányiaknak nem sokkal később, a 12. percben sikerült kiegyenlíteniük, Szabó Zsolt találata 1-1-re változtatta az állást.
A 20. percben azonban a bőcsiek ismét átvették a vezetést, Ternyik Máté talált be az ábrányi kapuba, így 2-1 lett az eredmény.
A 45. percben megszületett a harmadik hazai találata is, ismét Ternyik Máté lőtt gólt, így 3-1-re változott a mérkőzés állása, amely egyben a félidei eredmény is maradt.
A 47. percben egy gólosra csökkent a két csapat közötti különbség, amikor Kecskés Tamás szerzett találatot, így 3-2 lett a mérkőzés eredménye.

Az 50. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel a Bóta Péternek szabálytalanságáért, majd pár másodperccel később, a lap jogosságát reklamáló Fink Sándor is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
Az 53. percben Tóth Balázs szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 75. percben a bőcsiek 2 gólosra növelték előnyüket, Szabó Dávid szerezte meg a követező találatot, így 4-2 lett a találkozó állása, és egyben ez maradt a végeredmény is.