Bükkábrány - Sajóbábony bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. április 28. kedd, 06:35
2015. április 25-én, szombaton a BSC felnőtt csapata a Sajóbábony együttesét fogadta a szép Pál Sporttelepen. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 8. percben a bükkábrányiak megszerezték a vezetést, Fazekas Péter gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A vendégeknek a 35. percben sikerült kiegyenlíteniük, Bazsányi Péter találata révén 1-1 lett az állás.
A 45. percben a bükkábrányiak ismét vezetést szereztek, ezúttal Kerényi Márk volt eredményes, így 2-1 lett az eredmény, amely egyben a félidei eredmény is maradt.

A 55. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel a Szajkó Richárdnak.
A 64. percben a sajóbábonyiaknak sikerült ismét kiegyenlíteniük, Balogh Dénes talált be az ábrányi kapuba, így 2-2-re változott a találkozó állása.
A 70. percben pedig meg is fordították az állást a vendégek, Tátrai Gergő találata révén 2-3 lett az eredmény.
A 74. percben Kerényi Márk reklamálását sárga lappal figyelmeztette a bíró.
A 79. percben Nyeste János szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A Bükkábrány-Sajóbábony felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2-3 lett.