Mezőnyárád - Kisgyőr bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. április 28. kedd, 06:29
Mezőnyárád felnőtt csapata a bajnokság soron következő mérkőzésén 2015. április 25-én, szombaton 17 órai kezdettel Kisgyőr csapatát fogadta.
A kisgyőriek 8 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Lakatos Kálmán szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A kisgyőriek egy perccel később tovább növelték előnyüket, Vitárius Gyula gólja révén 0-2 lett az állás.
A 34. percben Orgován Csaba talált be a nyárádi kapuba, így 0-3 lett a mérkőzés eredménye.

A 42. percben Lakatos Krisztiánnak mutatott fel piros lapot a játékvezető, így a kisgyőriek emberhátrányba kerültek az első félidő végén.
Az első félidő 3-0-ás kisgyőri vezetés mellett ért véget.
A 62. percében 4 gólosra nőtt a vendégek előnye, Vitárius Gyula lőtt gólt, így 0-4 lett az állás.
A 67. percben büntetőrúgást ítélt a bíró a vendégek javára. A büntetőt Besenyei József értékesítette, így 0-5-re változott az állás.
A 72. percen Kékedi Máté talált be a mezőnyárádi kapuba, így 0-6 lett az eredmény.
A 75. percben Burai Krisztián volt eredményes találata révén 0-7-re változott a mérkőzés állása.
A 80. percben ismét Kékedi Máté volt eredményes, gólja csapata 8. találata volt.
A 87. percben még Kis Dávid is elkönyvelhetett egy találatot, amely révén 0-9-re változott az állás, és ez maradt a végeredmény is.