Sátoraljaújhely - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. április 21. kedd, 06:25
2015. április 18-án, szombaton a BSC felnőtt csapata Sátoraljaújhely otthonába utazott a soron következő bajnoki fordulóban. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
Az első félidőben a két együttes felváltva alakított ki helyzeteket, azonban a vezetést jelentő találatot a hazai együttesnek sikerült megszereznie a félidő derekán, a 28. percben Szabó István találata révén.
A 2.félidőben, az 58. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel a Tóth Balázsnak szabálytalanságáért.

A 75. percben Braun Zsoltot is sárga lappal figyelmeztette a bíró időhúzásáért.
A 77. percben Dakos László szabálytalanságáért mutatott fel sárga lapot a játékvezető, majd 2 perccel később Kovács Ádám is hasonló figyelmeztetésben részesült.
A 86. percben még Lukács István könyvelhetett el egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 2. játékrészben a két együttes hiába próbálkozott találatot egyik együttesnek sem sikerült szereznie, így az első félidei egyetlen gól döntötte el a 3 pont sorsát: a Sátoraljaújhely-Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-0 lett.