Bükkábrányi Bányász - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. április 07. kedd, 06:26
2015. április 4-én, szombaton a Bükkábrányi Bányász felnőtt csapata Mezőnyárád felnőtt együttesével mérkőzött meg Bükkábrányban. A találkozó 16 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 9. percben a bükkábrányiak szereztek vezetést, Pásztor Levente találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 24. percben Szabó Ákos részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 31. percben a Moroncsik Barnabásnak is felmutatta a sárga lapot a játékvezető.
A 33. percben Péntek Zsolt szabálytalanságát figyelmeztette a játékvezető, majd a 37. percben Takács Sándor is feliratkozott a sárga laposok névsorába.

A 2.félidőben, a 48 . percben Szamkó Dezső szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A két csapat törekvései a gólszerzésre nem jártak eredménnyel, holott a bükkábrányiak javára büntetőrúgást is ítélt a bíró, amelyet nem tudtak értékesíteni.
A 81. percben Pásztor Levente szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A Bükkábrányi Bányász–Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát a félidei eredmény, azaz 1-0 maradt.