Mezőnyárád - Tiszapalkonya bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. március 31. kedd, 06:38
2015. március 28-án, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai pályán látta vendégül Tiszapalkonya együttesét. A találkozó 15 órakor kezdődött el.
A 28. percben a vendégek javára büntetőt ítélt a játékvezető. A 11-est Hangácsi Tibor értékesítette, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 11. percben újabb palkonyai találat született, Németh András volt eredményes, így 0-2-re módosította az állást.
A 33. percben a nyárádiaknak sikerült szépíteniük, Harangozó Ákos szerezte meg a nyárádiak első találatát, 2-1 lett az állás.

A 35. percben Putnoki Zsolt Gábor részesült a mérkőzésen először sárga lapos figyelmeztetésben.
Az első félidő 2-1-es vezetés mellett ért véget.
A 68. percben Pecsmán Dénes részesült sárga lapos figyelmeztetésben. A 73. percben Cseh Tamás is elkönyvelhetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 75. percben Farkas Attila megszerezte a palkonyaiak következő találatát, így 1-3 lett a találkozó állása.
A 78. percben tovább nőtt a vendégek előnye, Farkas Attila szerzett újabb gólt, amely révén 4-1-re változott a találkozó eredménye és ez maradt a végeredmény is.