Bükkábrány - Mád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. március 11. szerda, 07:59
2015. március 7-én, szombaton a BSC felnőtt csapata a Mád együttesét fogadta a Szép Pál Sporttelepen. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 8. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta fel a mádi Buri Attilának szabálytalanságáért, majd a lap jogosságát reklamáló Titkó Krisztiánnak szintén sárga lapot mutatott fel.
A 14. percben Kascsák Zoltán reklamálását is sárga lappal figyelmeztette a bíró.
A 32. percben a vendég együttes szerezte meg a vezetést, Ungi Lajos gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 41. percben Demeter Péter szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.

A 2. játékrészben a két együttes hiába próbálkozott, újabb találatot egyik együttesnek sem sikerült szereznie.
A 76. percben Janikó Róbert reklamálásáért is bírói figyelmeztetésben részesült.
A hátra lévő időben sem született találat, a Bükkábrány-Mád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-1 lett.