MVSC - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. március 03. kedd, 07:59
2015. március 1-én, vasárnap elrajtolt a 2014/2015. évi megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság tavaszi szezonja. A BSC felnőtt csapata a miskolci MVSC otthonába utazott. A találkozó 14 óra 30 perckor órakor vette kezdetét.
A 12. percben a hazai együttes szerezte meg a vezetést, Valóczki Ádám gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 25. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Tóth Krisztiánnak szabálytalanságáért.

A 35. percben Kecskés Tamás szabálytalanságát is sárga lappal figyelmeztette a bíró.
A második 45 perc 1-0-ás állás mellett kezdődött el.
Az 57. percben Pócs Viktor szabálytalankodott ellenfelével, így ő is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
Az 58. percben Somogyi Szabolcs szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró, míg a reklamáló Valóczki Ádámnak is sárga lapot mutatott fel.
A 73. percben Fizer Bence részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 78. percben Bakos Zsolt találata kétgólosra növelte a miskolciak előnyét, 2-0 lett az állás.
A 82. percben Szajkó Richárdnak sikerült megrezegtetni a hazaiak hálóját, így szépítettek az ábrányiak, 2-1 lett a mérkőzés eredménye.
A 91. percben az ábrányiak kapusa, Bollók Gábor állította meg ellenfelét szabálytalanul a 16-oson belül, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült és 11-est ítélt a bíró a miskolciak javára.
A 11-est Bakos Zsolt értékesítette, így 3-1 lett az állás és ez marad a végeredmény is.