Bükkábrány - Tiszalúc bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. november 18. kedd, 08:37
A Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata 2014. november 15-én, szombaton hazai környezetben lépett pályára, Tiszalúc együttesét fogadták a Szép Pál Sporttelepen. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.
A 15. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Kovács Ádámnak szabálytalanságáért.
A 23. percben Glonczi Krisztián szabálytalankodott ellenfelével, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

Az első játékrészben a két együttes próbálkozása a gólszerzésre nem járt eredménnyel, így a második 45 perc 0-0-ás állás mellett kezdődött el.
A 67. percben Somogyi Szabolcs állította meg szabálytalanul ellenfelét, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 70. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a vendégek javára, mivel az egyik ábrányi játékos kézzel ért a labdához a 16-oson belül. A büntetőt Vadász Elek értékesítette, így vezetést szereztek a lúciak.
A 72. percben két gólosra nőtt a vendégek előnye, Vadász Elek újabb gólt szerzett csapatának, így 0-2 lett az állás.
A 73. percben Illovai Norbert részesült sárga lapos figyelmeztetésben szabálytalanságáért.
A 91. percben az ábrányiak szépíteni tudtak, Berta István találata 1-2-re változtatta az állást.
A gólt követően a játékvezető véget is vetett a találkozónak, így a Bükkábrány-Tiszalúc felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-2 lett.