Mezőcsát II. - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. november 04. kedd, 14:30
2014. november 1-én, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata idegenbe utazott, ezúttal Mezőcsát II. számú együttese látta őket vendégül. A találkozó 13 órakor kezdődött el.
A 20. percben a hazaiak máris megszerezték a vezetést, Bedécs László találat révén egy gólos előnyre tettek szert.
A gólt követően a nyárádiak próbálkozásai a gólszerzésre és egyenlítésre nem jártak eredménnyel, nem sikerült kiegyenlíteniük, így az első játékrész egy gólos mezőcsáti vezetés mellett ért véget.
A 49. percben a csátiak előnye két gólosra nőtt, Bedécs László szerzett újabb gólt, így 2-0 lett az állás.

Az 53. percben Balázs József megszerezte a mezőcsátiak 3. találatát is, így 3-0 lett a találkozó állása.
Az 55. percben tovább nőtt a hazaiak előnye, Csillag András szerzett gól, amely révén 4-0-ra változott a találkozó eredménye.
A 70. percben Barna Attilának újabb találatot sikerült szereznie, így 5-0-ra változott a mérkőzés eredménye.
A 90. percben még Csillag Andrásnak sikerült ismét betalálnia a nyárádiak kapuba, így 6-0-ra változott az állás.
A 90. perc alatt a nyárádiaknak egyetlen egyszer sem sikerült megrezegtetni a hazaiak hálóját, így a Mezőcsát-Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 6-0 lett.