Mezőkeresztes - Tiszabábolna bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. november 04. kedd, 14:26
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. november 1-én, szombaton hazai pályán fogadta Tiszabábolna együttesét. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.
A 10. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel egyből Kovács Lászlónak szabálytalanságáért.
A 22. percben a bábolnaiak szerezték meg a vezetést, Bajzáth Viktor lőtt gólt, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 42. percben a keresztesieknek sikerült egyenlíteniük, Csibrik Tamás találata révén 1-1 lett az állás.

A 2.félidőben, az 56. percben az egyik bábolnai játékos ért kézzel a labdához saját 16-osán belül, így a bíró a keresztesiek javára büntetőt ítélt. A 11-est Csibrik Tamás értékesítette, így átvették a vezetést a keresztesiek, 2-1 lett az állás javukra.
A 64. percben Csóka Károly is gólt szerzett csapatának, találata révén 3-1-re változott a mérkőzés eredménye.
A 65. percben a bábolnai Berecz Zoltánnak mutatott fel a játékvezető a sárga lapot, majd egyből piros lapot és idő előtt küldte az öltözőbe a játékost, így a vendégek 10 fővel fejezték be a mérkőzést.
A 70. percben Búzás Péter részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben szabálytalanságát követően.
A 82. percben Fekete Bence állította meg szabálytalanul ellenfelét, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült, majd a 84. percben ismét elővette a bíró a sárga lapot és felmutatta Farkas Richárdnak.
A Mezőkeresztes-Tiszabábolna felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-1 maradt.