Mezőnagymihály - Bükkábrány Magyar Kupa mérkőzés
2014. október 14. kedd, 07:04
2014. október 8-án, szerdán a Magyar Kupa sorozat selejtezőinek következő fordulójában a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára, Mezőnagymihályra utaztak. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A 9. percben született meg a mérkőzésen az első találat, a bükkábrányiak szereztek vezetést Zinger Tamás gólja révén.
A 31. percben két gólosra nőtt az ábrányiak előnye
, Zinger Tamás újabb találata 0-2-re változtatta az állást.

A 33. percben ismét ábrányi gólt láthatott a közönség, Heksch István találat be a hazaiak kapujába, gólja 0-3-ra módosította az eredményt.
A 2.félidőben, az 50. percben a nagymihályiaknak sikerült szépíteniük, Kiss Gergő találata révén 1-3 lett az eredmény.
Az 52. percben büntetőrúgást ítélt a játékvezető a hazaiak javára, a 11-est Nagy Márk értékesítette, így egygólosra csökkent a két csapat közötti különbség, 2-3-ra változott az állás.
A 58. percben a mezőnagymihályiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Bukta István talált be a vendégek kapujába, így 3-3 lett az eredmény.
A bükkábrányiak a második játékrészben nem tudtak találatot elkönyvelni, így a Mezőnagymihály - Bükkábrány Magyar Kupa labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-3 lett és így - mivel Mezőnagymihály csapata eggyel alacsonyabb osztályú bajnokságban szerepel – a hazai csapat jutott tovább.