Mezőnyárád - Sajóörös bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 14. kedd, 06:56

Mezőnyárád felnőtt csapata 2014. október 11-én, hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Sajóörös együttese érkezett hozzájuk a soron következő bajnoki fordulóban. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A sajóörösiek fél óra elteltével szerezték meg a vezetést, Rozgonyi Gábor szerzett gólt csapatának, így egygólos előnyre tettek szert.
A 39. percben a két gólosra nőtt a vendégek előnye, Bay Balázs gólja 0-2-re változtatta az állást.

A 45. percben megszületett a 3. sajóörösi gól is, Rozgonyi Gábor találata révén 0-3-ra módosult a mérkőzés eredménye.
A 2.félidőben, a 49. percben Rozgonyi Gábor talált be ismét a nyárádi kapuba, így 0-4 lett az eredmény.
Az 59. percben pedig Bay Balázs ismét gólt szerezett csapatának, találata révén 0-5-re változott a mérkőzés állása.
A 73. percben Petercsák Miklós találatával tovább növelte csapata előnyét, 0-6 lett a találkozó állása.
A 83. percben ismét Bay Balázs volt eredményes, így 0-7-re módosította találatával a mérkőzés eredményét, míg 3 perc múlva a 86. percben újra ő rezegtette meg a nyárádiak hálóját, az eredmény pedig 0-8 lett.
A 88. percben megszületett a 9. sajóörösi gól is, Bay Balázs volt újból eredményes, így 0-9 lett az eredmény és ez maradt a végeredmény is.