Bükkábrányi Bányász - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 14. kedd, 06:51
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. október 11-én, szombaton idegen környezetben lépett pályára, a Bükkábrányi Bányász csapata fogadta őket. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A mérkőzés első félidejében a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, azonban a vezetést jelentő találatot nem sikerült egyik együttesnek sem megszereznie.
Az első félidőben tehát egyik csapat sem talált be az ellenfele kapujába, így a 2. félidő 0-0-ás állás mellett kezdődött el.

Az 53. percben az ábrányiak megszerezték a vezetést, Moroncsik Márk szerzett gólt csapatának, így egygólos előnyre tettek szert.
Az 54. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Csóka Károlynak, majd az 55. percben Csibrik Tamás reklamálását megelégelve, neki is sárga lapot mutatott fel a bíró.
A 63. percben a keresztesieknek sikerült kiegyenlíteniük, Csibrik Tamás találata 1-1-re változtatta az állást.
A 66. percben Bukta Bence részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 80. percben a keresztesiek átvették a vezetést, Juhász Gábor talált be az ábrányi kapuba, így 1-2 lett a találkozó állása.
A 82. percben az ábrányiak kiegyenlítettek, Kaló Gábor találata révén 2-2-re módosult a mérkőzés eredménye.
A 85. percben Péntek Zsolt találatával az ábrányiak szereztek ismét vezetést, 3-2 lett a találkozó állása és ez maradt a végeredmény is.