Kisgyőr - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 07. kedd, 07:00
A dél-borsodi csoportban szereplő Mezőnyárád felnőtt csapata 2014. október 4-én, szombaton 15 órai kezdettel idegen környezetben lépett pályára, Kisgyőr együttese fogadta őket.
Az 5. percben a kisgyőriek szerezték meg a vezetést, Kolompár Miklós találata révén.
A 10. percben a nyárádiaknak sikerült szépíteniük, Németh László lőtt gólt, így 2-1 lett az állás.
A 15. percben a hazaiaknak sikerült két gólosra növelni előnyüket, Kékedi Máté gólja révén 2-0 lett a találkozó állása.

A 25. percben Borbély Richárd megszerezte a hazai együttes harmadik találatát, is, így 3-1-es vezetésre tettek szert.
A 42. percen Kolompár Miklós szerzett gólt ismét csapatának, találata révén 4-1-re változott a mérkőzés állása.
A 2. félidőben kiegyenlítettebbé vált a játék, mindkét oldalon voltak helyzetek.
Viszont az újabb 45 percben sem a kisgyőrieknek, sem a mezőnyárádiaknak nem sikerült az ellenfelük kapujába betalálni, az a végeredmény a félidei eredmény, 4-1 lett maradt.