Mezőnyárád - Tiszakeszi II. bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. szeptember 23. kedd, 12:19
Mezőnyárád felnőtt csapata az 5. fordulóban 2014. szeptember 21-én, vasárnap 16 órai kezdettel hazai környezetben lépett pályára, Tiszakeszi II. számú csapata érkezett hozzájuk.
A nyárádiak 8. perc elteltével már megszerezték a vezetést, Harangozó Ákos szerzett gólt csapatának, így egygólos előnyre tettek szert.
A 30. percben a nyárádiak 10 főre fogyatkoztak, ugyanis a játékvezető Pecsmán Dénesnek mutatott fel piros lapot.
Az első játékrészben a korai gólt követően mindkét csapata alakított ki helyzeteket, azonban újabb találat egyik fél részéről sem született, így a második félidő 1-0-ás állás mellett ért véget.

A 49. percben Balázs József részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben reklamálásért.
A 64. percben a vendégeknek sikerült kiegyenlíteniük, Szabó László gólja 1-1-re változtatta az állást.
A 76. percben Kuzmi László szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 83. percben Szamkó Dezső részesült sárga lapos bírói intésben, míg a 86. percben Hímer Gyulának is felmutatta a sárga lapot a játékvezető.
A 86. percben a vendégeknek sikerült megszerezniük a vezetést jelentő találatot, Szalai János lőtt gólt, így 2-1 lett az eredmény javukra. A gólt követően Szalai Jánosnak mutatott fel sárga lapot a bíró túlzott gólörömért.
A Mezőnyárád-Tiszakeszi felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-2 maradt.