Mezőkeresztes - Tibolddaróc bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. szeptember 23. kedd, 12:14
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. szeptember 20-án, szombaton hazai környezetben lépett pályára, Tibolddaróc együttesét fogadták. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.
A daróciak 9 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Pásztor Zsolt Szabolcs szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 27. percben két gólosra nőtt a vendégek előnye, Holicskó Gyula talált be a keresztesi kapuba, így 0-2 lett a találkozó állása.
A 29. percben megszületett a 3. daróci gól is, Szanyi Gyula találata révén 0-3-ra módosult a mérkőzés eredménye.

A 2.félidőben, az 53. percben büntetőt ítélt a bíró Tibolddaróc javára. A 11-est Pásztor Zsolt Szabolcs érvényesítette, így 0-4 lett az eredmény.
Az 55. percben a játékvezető újra büntetőrúgást ítélt a daróciak javára. A 11-est ezúttal Cservák József értékesítette, így 0-5-re változott a mérkőzés állása.
A 68. percben Juhász Gábor részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 71. percben Holicskó Gyula találatával tovább növelte csapata előnyét, 0-6 lett a találkozó állása.
A 77. percben Holicskó Gergőnek mutatott fel sárga lapot a játékvezető.
A 83. percben még Bukta Gábor is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A Mezőkeresztes-Tibolddaróc felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-6 lett.