Mezőkeresztes - Vatta Magyar Kupa mérkőzés
2014. szeptember 22. hétfő, 10:13
2014. szeptember 17-én, szerdán a Magyar Kupa selejtező-körének 1. fordulójában Mezőkeresztes felnőtt csapata hazai környezetben mérkőzött meg Vatta együttesével. A találkozó 16 óra 30 perckor vette kezdetét.
Az első félidőben a vattai együttes gyakorolt nagyobb nyomást ellenfele kapujára, ők alakítottak ki nagyobb számmal helyzeteket.
A 2. percben a játékvezető elővette a sárga lapját és felmutatta a keresztesi Csibrik Tamásnak szabálytalanságáért.

A 30. percben született meg mérkőzésen az első találat, Vas Béla talált be a keresztesi kapuba, így a vattaiak egy gólos előnyre tettek szert.
A 38. percben Farkas Richárd szabálytalankodott ellenfelével, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
Mivel az első 45 percben a keresztesieknek nem sikerült betalálni az ellenfele kapujába, így a 2. játékrész 0-1-es állás mellett kezdődött meg.
Az 53. percben Horváth Dávid részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
Az 56. percben Csibrik Tamás találata révén a keresztesieknek sikerült kiegyenlíteniük, 1-1-re változott a mérkőzés állása.
A 65. percben Gál Mártonnak mutatott fel sárga lapot a bíró.
A 72. percben Farkas Richárd részesült újból a sárga lapos figyelmeztetésben, de mivel az első félidőben már elkönyvelhetett egy sárga lapot, a bíró a piros lapot is elővette és idő előtt küldte az öltözőbe a játékost.
A 74. percben Durdon László Dávid is sárga lapot kapott szabálytalanságáért.
A 83. percben ismét piros lapot vett elő a zsebéből a bíró és felmutatta a vattai Lakatos Giuseppének.
A 85. percben Zelei Bence sípszó utáni labdaelrúgását, majd 3 perccel később K. Tóth Péter szabálytalanságát is sárga lappal figyelmeztette a bíró.
A rendes játékidő hosszabbításában, már a 91. percben a vattaiak Juhos Tamás révén találatot könyvelhettek el, így 1-2 lett az állás javukra, és ez maradt a mérkőzés végeredménye, így
a vattaiak jutottak tovább a Magyar Kupa sorozat következő fordulójába.