Szentistván - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. szeptember 09. kedd, 16:18
2014. szeptember 6-án, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára, ezúttal Szentistván együttese fogadta őket. A találkozó rendhagyó módon délelőtt 10 órakor vette kezdetét.
Az első félidőben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket. A 29. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Pelyhe Tamásnak szabálytalanságáért.

A 38. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a bükkábrányiak javára. A 11-est Baranyi Péter értékesítette, így megszerezték az ábrányiak a vezetést.
A 43. percben a szentistváni Nagy Levente szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.
Az első félidőnek 1-0-ás bükkábrányi vezetés mellett vetett véget a játékvezető.
Az 54. Fuckler Benjámin szabálytalanodott ellenfelével, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 63. percben Nagy Levente részére mutatott fel ismét sárga lapot a játékvezető, de mivel az első félidőben már részesült hasonló figyelmeztetésben, a bíró elő vette a piros lapot is és idő előtt küldte az öltözőbe a játékost.
A 71. percben az ábrányiak játékosának, Baranyi Péternek is felmutatta a sárga lapot a bíró.
A 84. percben az emberhátrányuk ellenére a hazaiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Hargita Ádám találata révén 1-1 lett a találkozó állása.
Az ábrányiak azonban 2 perc elteltével ismét gólnak örülhettek, Berta István szerzett gólt, így 1-2 lett az eredmény javukra.
A 88. percben Bacsik Zoltán szabálytalanságát is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető, majd a 91. percben még Berta István is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A Szentistván - Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-2 maradt.