Tard - Mezőnyárád felkészülési mérkőzés
2014. augusztus 19. kedd, 07:58
Mezőnyárád felnőtt csapata 2014. augusztus 17-én, vasárnap 17 órai kezdettel idegen pályán játszott felkészülési mérkőzést Tard felnőtt csapata ellen.
A tardiak fél óra elteltével szerezték meg a vezetést, Zsiga János lőtt gólt, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 35. percben a mezőnyárádiaknak Harangozó Ákos gólja révén sikerült egyenlíteniük, 1-1 lett az állás.

Az első félidő vége előtt pár perccel a nyárádiaknak sikerült megfordítani a találkozó állását, Németh Róbert lőtt gólt, így 2-1 lett az állás javukra, amely egyben a félidei eredmény is maradt.
A 74. percben Harangozó Ákos talált be ismét a tardi kapuba, gólja révén 1-3-ra változott az állás.
5 perccel a nyárádiak gólját követően a tardiaknak sikerült egy gólosra csökkenteni a két csapat közötti különbséget, Dongó Zoltán gólja révén 2-3 lett az állás.
A nyárádiak a 89. percben újabb találatot könyvelhettek el, Tarcsi Róbert volt eredményes, így 2-4 lett a mérkőzés eredménye.
A lefújás előtti pillanatokban a tardiak is betaláltak még a nyárádi kapuba, Pásztor Attila lőtt gólt, amely csapata 3. találata volt, így a végeredmény 3-4 lett.