Felsőzsolca - Bükkábrány felkészülési mérkőzés
2014. augusztus 12. kedd, 09:49
A Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata 2014. augusztus 6-án, szerdán délután 17 órától idegen pályán játszott felkészülési mérkőzést Felsőzsolca felnőtt csapata ellen.
A felsőzsolcaiak a 3. percben szerezték meg a vezetést,így egy gólos előnyre tettek szert.
A 10. percben sikerült máris két gólosra növelniük előnyüket, újabb találatuk révén.
A 23. percben megszületett a harmadik hazai találat is, így 3-0 lett az állás.
A második félidőben, az 54. percben a bükkábrányiaknak sikerült szépíteniük, így 3-1-re módosult az állás.

A 74. percben a bükkábrányiak javára ítélt büntetőt a játékvezető, amelyet értékesítettek, így egy gólosra csökkent a két csapat közötti különbség, 3-2 lett az eredmény.
A 80. percben a zsolcaiak megszerezték a mostani találkozón 4. találatukat is, amely révén 4-2-re módosult a mérkőzés állása és ez maradt a végeredmény is.