Bükkábrány - Szentistván felkészülési mérkőzés
2014. július 29. kedd, 06:15
A Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata 2014. június 16-án, szerdán 18 órától felkészülési mérkőzést játszott Szentistván felnőtt csapata ellen Bükkábrányban.
A bükkábrányiak szerezték meg a vezetést a 20. percben, így egy gólos előnyre tettek szert.
A szentistvániaknak nem sokkal a bükkábrányiak gólját követően sikerült is kiegyenlíteniük, a 28. percben 1-1-re változott a találkozó állása.
A bükkábrányiak a 30. percben megszerezték a második találatukat is, így 2-1-re változott a találkozó állása.

A 2. játékrészben a szentistvániak megtettek mindent az egyenlítés érdekében.
A 65. percben a szentistvániaknak sikerült betalálni az ábrányi kapuba, így 2-2-re módosították a találkozó eredményét.
A találkozóból még hátra lévő időben pedig már egyik együttesnek sem sikerült gólt elkönyvelnie, így a Bükkábrány-Szentistván felkészülési labdarúgó mérkőzés végeredménye 2-2 lett.