Bükkábrány - Sajóbábony bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. május 27. kedd, 06:56
2014. május 24-én, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata hazai környezetben fogadta Sajóbábony együttesét. A Bükkábrány-Sajóbábony felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.
A 24. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta a bábonyi Tátrai Gergőnek gáncsolásért.
A 35. percben Szeberin Patrik sípszó utáni labdaelrúgásért részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.

A második félidőben, a 63. percben a bükkábrányiaknak sikerült megszerezniük a vezetést, Kovács Ádám talált be a sajóbábonyiak kapujába, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 79. percben azonban a vendégeknek sikerült kiegyenlíteniük, Erdei Nagy Norbert lőtt gólt csapatának, így 1-1 lett a mérkőzés állása.
A 88. percben, Hronyecz Norbert részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 89. percben Banu Attila akadályozta az ellenfél kapusát a labdakirúgásban, így neki is sárga lapot mutatott fel a bíró.
A 90. percben a sajóbábonyiak megszerezték a vezetést, Sebők Balázs lőtte az ábrányiak kapujába a labdát, így 1-2-re változott a mérkőzés eredménye és ez maradt a végeredmény is.