Szikszo-Tomor-Lak - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. május 20. kedd, 06:17
2014. május 17-én, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Szikszó-Tomor-Lak együttese fogadta őket. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 33. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Boros Lászlónak szabálytalanságáért, majd 2 perccel később Hanász Gusztáv is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.

A 36. percben a hazai együttesnek sikerült megszereznie a vezetést, Kótai Ferenc juttatta az ábrányi kapuba a labdát, így a hazaiak egy gólos előnyre tettek szert.
A második félidőben, az 57. percben Kovács Ádám szabálytalan megmozdulását figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A 78. percben Baranyi Péternek mutatott fel sárga lapot a játékvezető gáncsolásért, majd a 82. percben Banu Attila is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A második félidőben egyik együttes sem talált be az ellenfele kapujába, így az első félidőben szerzett egyetlen hazai gól döntött, a Szikszó-Tomor-Lak-Bükkábrány felnőtt bajnoki labda-rúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-0 lett.