Bükkábrány - Encs bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. május 12. hétfő, 07:43
2014. május 10-én, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata hazai környezetben fogadta Encs együttesét. A Bükkábrány-Encs felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.
A 18. percben a bükkábrányiaknak máris sikerült megszerezniük a vezetést, Szeberin Patrik talált be az encsiek kapujába, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 33. percben két gólosra nőtt az ábrányiak előnye, Szabó Zsolt találata révén 2-0-ra változott a mérkőzés állása.

A 40. percben megszületett a 3. bükkábrányi gól is, ezúttal Balázs Ádám talált be az encsiek kapujába, így 3-0-ra módosította a mérkőzés eredményét.
A 44. percben Kerényi Márknak is sikerült megrezegtetni a vendégek hálóját, így 4-0-ra változott a találkozó állása.
A 2. játékrészben sem változott a játék képe, a vendég együttes próbálkozásai a gólszerzésre nem jártak eredménnyel,
A 66. percben még Kerényi Márknak sikerült ismét megrezegtetni az encsiek hálóját, így 5-0-ra változott a találkozó állása.
A 90 perc alatt a vendég Encs együttese egyetlen egyszer sem talált be az ábrányiak kapujába, így a Bükkábrány-Encs felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 5-0 lett.