Cserépfalu - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. április 29. kedd, 15:28
Mezőnyárád felnőtt csapata 2014. április 27-én, vasárnap Cserépfalu otthonába utazott a soron következő bajnoki fordulóban. A Cserépfalu-Mezőnyárád felnőtt labdarúgó mérkőzés 17 óra-kor vette kezdetét.
A cserépfaluiak 7 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Toronyai László szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 24. percben kétgólosra nőtt a hazaiak előnye, Székely Krisztián lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.
A 27. percben Tompos Ádám talált be a mezőnyárádi kapuba, így 3-0 lett az eredmény.
A 36. percben Toronyai László ismét gólt szerezett csapatának, találata révén
4-0-ra változott a mérkőzés állása.

A második félidőben, az 59. percben Székely Krisztián volt ismét eredményes, így 5-0-ra változott az eredmény.
A 67. percben a játékvezető előbb sárga, majd piros lapot mutatott fel a nyárádiak játékosának, Kertész Viktornak, így a nyárádiak emberhátrányban fejezték be a mérkőzést.
A 71. percben Malajcsik Ervin iratkozott fel a góllövők névsorába, így 6-0-ra módosult az állás.
A 74. percben könyvelhették el a mezőnyárádiak első találatukat, Keller Péter gólja 6-1-re módosította az eredményt.
A 77. percben megszületett a 7. cserépfalui gól is, ezúttal Székely Krisztián volt eredményes, így 7-1 lett a találkozó állása.