Bükkábrányi Bányász - Cserépfalu bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. április 22. kedd, 09:08
2014. április 20-án, vasárnap a Bükkábrányi Bányász felnőtt csapata Cserépfalu felnőtt együttesével mérkőzött meg Bükkábrányban a Szép Pál Sporttelepen. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 4. percben a cserépfaluiak szereztek vezetést, Ujj Róbert találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 7. percben máris elővette a sárga lapját a játékvezető és felmutatta Csörgő Gábornak reklamálásért, majd a 23. percben a cserépi Boldizsár János szabálytalanságát is , sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.

A 27. percben a bükkábrányiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Gyöngy István találata révén 1-1-re módosult a mérkőzés állása.
A 39. percben azonban Székely Krisztián juttatta a bükkábrányi kapuba a labdát, így ismét átvették a vezetést az cserépfaluiak, 1-2 lett az állás javukra.
A második félidőben, a 47. percben két gólosra nőtt a vendégek előnye, egy öngól révén 1-3-ra változott a találkozó állása.
A 48. percben Kaló Tibor állította meg szabálytalanul ellenfelét, így a játékvezető sárga lapot mutatott fel neki.
Az 59. percben Ujj Róbert talált be ismét az ábrányi kapuba, így 1-4-re változott a találkozó eredménye.
A 72. percben Kaló Gábor szabálytalankodott saját 16-osán belül, így a bíró sárga lapot mutatott fel neki, a vendégek javára pedig büntetőt ítélt. A 11-est Székely Krisztián értékesítette, így 1-5-re változott az állás.
A 74. percben még Palcsák József reklamálását figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A 89. percben Tompos Ádám is eredményes volt, megszerezte a Cserépfalu együttesének 6. találatát is, így 1-6-ra változott az állás.
A Bükkábrányi Bányász-Cserépfalu felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-6 lett.