Karcsa - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. április 15. kedd, 07:04
2014. április 13-án vasárnap a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Karcsa együttese fogadta őket. A találkozó 16 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 9. percben a bükkábrányiaknak máris sikerült előnyhöz jutniuk, Szeberin Patrik talált be a hazaiak kapujába, így vezetést szereztek az ábrányiak, 1-0 lett az állás javukra.
A 23. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Sveda Jánosnak, majd a 31. percben az ábrányi Somogyi Szabolcs is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.

A 35. percben az ábrányiak kétgólosra növelték előnyüket, Szeberin Patrik lőtt gólt.
A 41. percben Szeberin Patrik megszerezte a mostani találkozón 3. találatát is, amely révén a bükkábrányiak már három gólos előnyre tettek szert.
A második félidőben, a 46. percben Szeberin Patriknak negyedszer is sikerült megrezegtetni a karcsaiak hálóját, így 0-4-re változott a találkozó állása.
Az 51. percben Kerényi Márknak is sikerült betalálni a karcsai kapuba, így 0-5-re módosította a mérkőzés eredményét.
A 66. percen Petercsák Márton szabálytalanságát is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.
A 80. percben a hazaiak játékosának, Gierling Csongornak kellett idő előtt elhagynia a pályát és az öltözőbe vonulnia, mivel a játékvezető sárga lapot követően újabb szabálytalanságáért piros lapot mutatott fel neki.
A 83. percben még Rendes László részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
Karcsa csapatának a próbálkozásai a gólszerzésre nem jártak eredménnyel, így a Karcsa-Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-5 lett.