Mezőnyárád - Tibolddaróc bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. április 08. kedd, 08:12
Mezőnyárád felnőtt csapata 2014. április 5-én, szombaton a hazai pálya előnyeit élvezhette. Ezúttal Tibolddaróc együttese érkezett Mezőnyárádra a soron következő bajnoki fordulóban. A Mezőnyárád - Tibolddaróc felnőtt labdarúgó mérkőzés 16 óra 30 perckor vette kezdetét.
Az első félidőben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, azonban a vezetést jelentő találatot egyik együttesnek sem sikerült megszereznie.
A 2.félidőben, a 65. percben szerezték meg a vezetést a tibolddaróciak, Szanyi Gyula szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.

A 71. percben nyúlt először a zsebébe a játékvezető és mutatott fel sárga lapos a nyárádi Németh Lászlónak szabálytalan szerelését követően, majd a 73. percben Guti Dávid szabálytalan megmozdulását is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.
A 77. percben két gólosra nőtt a vendégek előnye, Pusoma István lőtt gólt, így 0-2 lett az állás.
A 78. percben a nyárádi Német Róbert részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 90. percben Kiss Zoltán találata által a tibolddaróciak
3 gólos előnyre tettek szert, így 0-3-ra változott a találkozó eredménye és ez maradt a végeredmény is.