Mezőkeresztes - Szentistván bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. március 31. hétfő, 15:18
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. március 29-én, szombaton hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Szentistván együttesét látták vendégül. A Mezőkeresztes-Szentistván felnőtt labdarúgó mérkőzés 15 órakor vette kezdetét.
A szentistvániak 2 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Kispár Dániel szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 4. percben pedig máris kétgólosra nőtt a vendégek előnye,
Karancsi Zoltán lőtt gólt, így 0-2 lett az állás.

A 13. percben megszületett a 3. szentistváni találat is, ezúttal Lázár Levente volt eredményes, gólja révén 0-3 lett az eredmény.
A 38. percben még Sajtós Norbert könyvelhetett el újabb gólt, amely csapata 4. találata volt.
Az első félidőben hiába próbálkoztak a keresztesiek, nem sikerült gólt szerezniük, így a 2. fél-idő 0-4-es állás mellett kezdődött el.
A 48. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Panyi Józsefnek szabálytalanságáért.
A 63. percben Hargitai Gábor részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben, majd a 67. percben Bukta Norbertnek mutatott fel sárga lapot a játékvezető.
A 80. percben újabb szentistváni gól született, ezúttal Pelyhe Tamás volt eredményes, így 0-5-re változott a mérkőzés eredménye.
A 82. percben még Sajtós Norbert könyvelhetett el egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A
Mezőkeresztes-Szentistván felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-5 lett.