Bükkábrány - Bogács bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. március 26. szerda, 07:58
A Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata 2014. március 22-én, szombaton ezúttal hazai környezetben lépett pályára. Bogács együttesét fogadták a Szép Pál Sporttelepen. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A mérkőzés első félidejében a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, azonban a vezetést jelentő találatot nem sikerült egyik együttesnek sem megszereznie.
A 31. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Pál Lászlónak szabálytalanságáért.
A 44. percben Hegedűs Bence szabálytalan szerelését is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.

Az első félidőben tehát hiába próbálkoztak, sem a bükkábrányiak, sem a bogácsiak nem találtak be az ellenfelük kapujába, így a 2. félidőt egyenlő eséllyel, 0-0-ás állás mellett kezdhették meg.
A 80. percben az ábrányi Kovács Ádám reklamálását elégelte meg a játékvezető és felmutatta neki is a sárga lapot.
A 80. percben született meg a mérkőzésen az első találat, a bogácsiak szereztek vezetést, egy szabadrúgás elvégzését követően végül Gönczi Zoltán talált be az ábrányi kapuba, így egy gólos előnyre tettek szert.
A hátra lévő idő már kevésnek bizonyult ahhoz, hogy az ábrányiak egyenlíteni tudjanak, így a Bükkábrány-Bogács felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-1 lett.