Ózd - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. március 18. kedd, 08:28
2014. március 16-án, vasárnap a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Ózd együttese fogadta őket. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A 3. percben a hazai együttes játékosa, szabálytalankodott saját 16-osán belül, amiért a bíró az ábrányiak javára büntetőt ítélt. A 11-est Szeberin Patrik értékesítette, így vezetést szereztek az ábrányiak, 1-0 lett az állás javukra.
A 37. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a
sárga lapot és mutatta fel az ózdi Török Richárdnak.

A 42. percben az ózdi Danyi Péter szabálytalankodott ellenfelével, így neki is sárga lapot mutatott fel a játékvezető.
Az első játékrészben tehát csak egyetlen találat született, az ábrányiak részéről, így a második 45 percet egy gólos vendég előny mellett kezdődött el.
A 77. percben az ábrányiak kétgólosra növelték előnyüket, Szeberin Patrik lőtt gólt, így 0-2-re változott a találkozó állása. A reklamáló ózdi Csák Károlynak pedig egyből a piros lapot mutatta fel a játékvezető és idő előtt küldte öltözőbe a játékost.
A 79. percben Szeberin Patrik megszerezte a mostani találkozón 3. találatát is, amely révén a bükkábrányiak már három gólos előnyre tettek szert.
A 87. percben Demeter Péternek is sikerült megrezegtetni az ózdiak hálóját, így 0-4-re változott a találkozó állása.
Ózd csapatának a próbálkozásai a gólszerzésre nem jártak eredménnyel, így az Ózd-Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-4 lett.