Mezőkeresztes - Sajószöged bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. november 26. kedd, 09:28
2013. november 23-án, szombaton a bajnokság őszi szezonjának utolsó fordulójában Mezőkeresztes felnőtt csapata hazai környezetben, Sajószöged együttese ellen lépett pályára. A talál-kozó 13 órakor vette kezdetét.
A 12. percben vette elő a bíró először a mérkőzésen a sárga lapját és felmutatta Szilvási Zoltánnak.
A 27. percben gól született a mérkőzésen, a mezőkeresztesiek szereztek vezetést Hargitai Ádám gólja révén.
A 29. percben a szögedi Hajas Bálint sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A 2.félidőben, az 54. percben ismét elővette a
sárga lapját a bíró és mutatta fel ezúttal Dudás Zsoltnak.

Az 56. percben egyszerre két játékosnak is sárga lapot mutatott fel a játékvezető. Visegrádi Dániel és Isshak Ahdan voltak azok, akik a sárga lapos figyelmeztetésben részesültek.
A 62. percben Makó István részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben, majd a 70. percben Kaló Gábor szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 82. percben Budai Norbert szabálytalankodott ellenfelével, így őt is sárga lappal „jutalmazta” a bíró.
A 90. percben még Hargitai Gábor könyvelhetett el egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 2. játékrészben sem a keresztesiek, sem a sajószögediek nem tudtak találatot elkönyvelni, így a
Mezőkeresztes- Sajószöged felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-0 maradt.