Harsány - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. november 05. kedd, 07:55
Mezőkeresztes felnőtt csapata a soron következő bajnoki mérkőzését 2013. november 2-án szombaton idegen környezetben játszotta. Ezúttal a Harsány együttese látta őket vendégül. A mérkőzés 13 órakor vette kezdetét.
A 13. percben a játékvezető máris elővette a zsebéből a sárga lapot és felmutatta Hargitai Ádámnak reklamálásért.
A 15. percben a harsányi csapatnak sikerült megszereznie a vezetést, Illés Tamás talált be a keresztesi kapuba, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 28. percben Kaló Gábor szabálytalan megmozdulását figyelmeztette sárga lappal a játékvezető, majd
2 perccel később a harsányi Szigeti Tamás is elkönyvelhetett egy sárga lapot reklamálásért.

A 33. percben a keresztesieknek sikerült kiegyenlíteniük, Visegrádi Dániel lőtt gól csapatának, így 1-1-re változott a találkozó állása.
A 37. percben Papp Gergelynek mutatott fel sárga lapot a játékvezető.
A 44. percben a keresztesiek megfordították az eredményt, Hargitai Ádám gólja révén 2-1 lett az állás Mezőkeresztes javára és így vonultak félidei pihenőre a játékosok.
A 47.percben Markov Tamás részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
A 60. percben Kaló Gábor reklamálásáért ismét sárga lapot mutatott fel neki a bíró, de mivel a mostani találkozón már a második sárga volt, előkerült a piros lap is és idő előtt küldte az öltözőbe a játékost, így a keresztesiek 10 főre fogyatkoztak.
A 70. percben a játékvezető büntető ítélt a harsányiak javára. Az ítéletet reklamáló Tarnóczi András pedig sárga lapot figyelmeztetésben részesült. A büntetőt Markov Tamás értékesítette, így kiegyenlítettek a harsányiak, 2-2 lett az eredmény.
A 77. percben pedig megszületett a harmadik harsányi gól is, Illés Tamás találata révén 3-2-re módosult a mérkőzés állása.
A 90. percben még Vass Tamás reklamálását figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A Harsány-Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-2 lett.