Szirmabesenyő - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. október 01. kedd, 15:23
2013. szeptember 28-án, szombaton Mezőkeresztes felnőtt csapata idegenben, Szirmabesenyő otthonában lépett pályára. A Szirmabesenyő-Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés 16 órakor vette kezdetét.
A 9. percben máris elővette a sárga lapját a játékvezető és felmutatta Visegrádi Dánielnek.
A 40. percben Hargitai Ádám részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben. Az első félidő végén Leskó Miklósnak mutatott még fel sárga lapot a játékvezető.
Az első félidőben a két csapat hiába próbálkozott, nem sikerült egyik együttesnek sem megszereznie a vezetést.
A 60. percben a szirmabesenyőieknek sikerült megszereznie a vezetést, Leskó Miklós gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 72. percben a besenyői Polyák Zsolt részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 74. percben Hargitai Ádám megkapta a játékvezetőtől 2. sárga lapját is, majd ezt követően a piros lapot, idő előtt kellett elhagynia a pályát, így a keresztesiek 10 fővel folytatták a találkozót.
A 80. percben Miskolci Péternek mutatott fel sárga lapot a bíró szabálytalanságért.
A 84. percben a Leskó Miklós is elkönyvelhette 2. sárga lapját a mérkőzésen, így a játékvezető a piros lapot felmutatta neki is.
A 84. percben két gólosra nőtt a két csapat közötti különbség, Bertók Levente lőtt gólt az keresztesiek kapujába, így 2-0 lett az állás.
Az utolsó utáni pillanatokban, a 92. percben Szirmabesenyő csapata még elkönyvelhetett egy találatot, Szabó Gábor szerzett gólt csapatának, így 3-0-ra módosult a találkozó állása.
A 93. percben a keresztesi Papp Gergelynek mutatott fel a játékvezető sárga lapot.
A Szirmabesenyő-Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-0 lett.