Mezőkeresztes - Emőd bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. augusztus 27. kedd, 08:43
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. augusztus 25-én, vasárnap hazai pályán látta vendégül Emőd együttesét. A Mezőkeresztes-Emőd találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A mérkőzés első félidejében a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket. A vezetést jelentő találatot a 26. percben sikerült az emődieknek megszereznie, Tóth Balázs talált be a keresztesi kapuba, így egy gólos előnyre tettek szert.
Az első félidőből még hátra lévő időben hiába próbálkoztak a keresztesiek, nem találtak be az ellenfelük kapujába, így a 2. félidőt egy gólos hátrányból kezdhették meg.

A 60. percben vett elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta az emődi Jakab Szabolcsnak.
A 75. percben a szintén emődi Lengyel Péter könyvelhetett el egy sárga lapot szabálytalanságáért.
A második félidőben nem sikerült a helyzetek ellenére egyik csapatnak sem betalálni az ellenfele kapujába, így a Mezőkeresztes-Emőd felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-1 lett.