Mezőkeresztes - Szentistván bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. június 03. hétfő, 07:26
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. június 1-én Szentistván csapatával mérkőzött meg hazai környezetben. A Mezőkeresztes-Szentistván találkozó 17 órakor kezdődött el.
Az első félidőben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, azonban a vezetést jelentő találatot egyik együttesnek sem sikerült megszereznie.
A 42. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Veres Dánielnek szabálytalanságáért.
Az első félidőben nem született találat egyik fél részéről sem, így a második 45 percet is egyenlő eséllyel kezdhették meg a csapatok.

A 47. percben Nagy Lászlónak mutatott fel sárga lapot a bíró szabálytalanságáért.
Az 53. percben Baranyi Henrik is elkönyvelhetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 60. percben született meg a mérkőzésen az első találat, a szentistváni együttes szerzett vezetést, Koncz Gábor József révén, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 63. percben Szepesi Attila szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A 88. percben a vendégcsapat előnye kétgólosra nőtt, Sajtós Norbert talált be a keresztesi kapuba, így 0-2 lett az állás.
A mezőkeresztesieknek a találkozóból hátralévő időben nem sikerült gólt szereznie, így a Mezőkeresztes - Szentistván felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-2 lett.