Mezőkeresztes - Sajóvámos bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. május 21. kedd, 07:20
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. május 18-án, szombaton Sajóvámos csapata ellen mérkőzött meg hazai környezetben. A Mezőkeresztes-Sajóvámos találkozó 17 órakor kezdődött el.
Az első félidőben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, azonban a vezetést jelentő találatot egyik együttesnek sem sikerült megszereznie.
Az első félidő végén a sajóvámosi együttesnek sikerült betalálnia a keresztesi kapuba, azonban a bíró érvénytelennek ítélte a találatot, így nem született gól az első félidőben.
Az 52. percben született meg a mérkőzésen az első találat, a
sajóvámosi együttes szerzett vezetést, így egy gólos előnyre tettek szert.

A 64. percben a vendégcsapat előnye kétgólosra nőtt, ismét betaláltak a keresztesi kapuba, így 0-2 lett az állás.
A 67. percben Szilvási Zoltánnak sikerült találatot elkönyvelnie, és egy gólosra csökkenteni a két csapat közötti különbséget, így 1-2-re módosult a mérkőzés eredménye.
A mezőkeresztesieknek a találkozóból még hátra lévő időben már nem sikerült gólt szereznie és kiegyenlítenie, így a Mezőkeresztes-Sajóvámos felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés vég-eredménye 1-2 lett.