Mezőkeresztes - Bükkzsérc bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. május 07. kedd, 10:15
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. május 4-én, szombaton Bükkzsérc csapata ellen mérkőzött meg hazai környezetben. A Mezőkeresztes-Bükkzsérc találkozó 17 órakor kezdődött el.
A 16. percben máris gól született a találkozón, a bükkzsérciek szereztek vezetést Horváth Ádám révén.
A 26. percben pedig két gólosra nőtt a vendégek előnye, Dobos Máté találata révén 0-2 lett az állás.
A 36. percben megszületett a 3. bükkzsérci találat is, Horváth Ádám talált be ismét a mezőkeresztesi kapuba, így
0-3 lett az eredmény.

A második félidő elején, az 50. percben a mezőkeresztesieknek sikerült szépítenie, Hargitai Ádám szerzett gólt, így 1-3-ra módosult a találkozó eredménye.
A 64. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Kaló Gábornak.
A 75. percben Lénárt Dániel szabálytalan megmozdulását is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető, majd 2 perccel később, a 77. percben ismét elővette a sárga lapját a bíró és felmutatta Tóth Richárdnak
A 88. percben a bükkzsércieknek sikerült ismét találatot elkönyvelniük, Rémiás Róbert találata révén 1-4-re változott az állás.
A Mezőkeresztes-Bükkzsérc felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-4 lett.