2010. augusztus 15-én vasárnap a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság közép csoportjában szereplõ Vatta csapata Meggyaszóra utazott az idei bajnokság elsõ idegenbeli mérkõzésén. A felnõtt együttesek találkozója 17 órakor vette kezdetét.

Már a 6. percben gól született a mérkõzésen, a vattaiak szereztek vezetést Kõmûves János gólja révén.
A 14. percben a hazai megyaszói csapatnak sikerült kiegyenlíteni, 1-1 lett az állás.
Az elsõ félidõben, a 36. percben a vattiak újra átvették a vezetést, Paczók károly talál be a hazaiak kapujába, így 2-1 lett az állás javukra amely egyben a félidei eredmény is maradt.
A 2. félidõbõl alig telt el 5 perc, amikor a vattaiak újabb gólnak örülhettek, ezúttal is Kõmûves János volt eredményes, így 1-3 lett a találkozó állása, majd pár perccel késõbb Kõmûves János ismét betalált a hazaiak kapujába, így 1-4-re változott az eredmény.
A 65. percben a vatta csapat könyvelhetett el ismét újabb találatot, 11-esbõl Kõmûves János megszerezte a vattaiak 5. találatát is.
A hazaiak a 70. percben szépíteni tudtak, 2-5-re változtatva ezzel az eredményt.
A 78. percben egy újabb vattai támadás fejezõdött be góllal, ezúttal Pelyhe László volt eredményes, így 2-6 lett az állás.
A 82. percben egy szabadrúgás elvégzését követõen Juhos Tamás lõtte a kapuba a labdát, így 2-7-re módosítva a mérkõzés eredményét.
A 86. percben Auer János is felíratkozott a góllövõk névsorába, találata révén 2-8-re változott az állás.
A Megyaszóiaknak még a találkozó végén sikerült gólt elkönyvelniük, amely számukra még csak a 3. volt, így a Megyaszó-Vatta felnõtt bajnoki labdarúgó mérkõzés végeredménye tehát 3-8 maradt.