A megyei II. osztály közép csoportjában az akkori kedvezõtlen idõjárási viszonyok miatt elhalasztott fordulót hétköznap, április 28-én pótolták a csapatok.
A vattaiak ekkor Felsõzsolca csapatait látták vendégül hazai pályán.
A 15 órakor kezdõdõ ifjúsági csapatok mérkõzését a vendég zsolcai ifisták 4-0 arányban nyerték meg.
A Vatta-Felsõzslca bajnoki labdarúgó mérkõzés 17 órakor kezdõdött.

A találkozót a vendégek kezdték meg nagyobb lendülettel és õk alakítottak ki az elsõ félidõben helyzeteket, a vattaiak elõtt nem sok lehetõség adódott.
A 35. percben született meg a mérkõzésen az elsõ találat, a zsolcaiak szereztek vezetést, amikor Német István lõtt gólt, így egy gólos elõnyre tettek szert.
Az elsõ játékrésznek tehát 1 gólos vendég elõny mellett vetett véget a bíró.
A 2. félidõben a vattaiak próbálkozásai az egyenlítésre nem jártak eredménnyel,
Az 57. percben vette elõ a bíró a mérkõzésen elõször s egyben utoljára is aq sárga lapot, a vattai K. Tóth Szabolcs szabálytalan megmozdulását figyelmeztette lappal a játékvezetõ.
A 62. percben a felsõzsolcai csapat tovább növelte elõnyét, ismét Németh István volt eredményes, így 0-2-re változott a találkozó állása.
A 75. percben újabb endég gólt láthatott a közönség, Staviarski Zoltán találata 0-3-ra változtatta a mérkõzés eredményét.
Az utolsó elõtti, 89 percben a zsolcaiak még egy találatot elkönyvelhettek, ismét Staviarski Zoltán lõtt gólt, így 0-4 lett az állás.
A Vatta-Felsõzsolca felnõtt bajnoki labdarúgó mérkõzés végeredménye tehát 0-4 lett.