A Vattai Futball Club felnõtt csapata 2010. március 7-én vasárnap felkészülési mérkõzést játszott Mezõnagymihályon a helyi, megyei III. osztályú csapattal.
Az elsõ félidõbõl negyed óra telt el, amikor a vattaiak Juhász Krisztián találta révén megszerezték a vezetést.

A 23. percben Juhász Krisztián ismét betalált a mezõnagymihályi kapuba, így 2-0-s elõnyre tettek szert a vattaiak.
10 perc elteltével a nagymihályiaknak sikerült szépíteni, így 1-2-re változott az állás, majd pár perccel késõbb ki is egyenlítettek.
Még az elsõ délidõben a nagymihályi csapatnak sikerült meg is fordítani az állást, 3-2 re változott az eredmény javukra.
A második félidõbõl néhány perc telt el, amikor a nagymihályiak negyedszer is betaláltak, így 4-2 lett az eredmény.
A 62. percben a vattaiak elkönyvelhették a 3. találatukat, amely ezúttal Német Attila nevéhez fûzõdik, így 4-3 lett az állás.
A Mezõnagymihály – Vatta felkészülési mérkõzés végeredménye tehát 4-3 lett.

Adjon hírt ismerõseinek errõl a cikkrõl a közösségi oldalakon! Kattintson az ikonokra!

Add az iWiW-hez Add a Startlaphoz Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz Add a Google Reader-hez

A hozzászólás az Ön számára nem engedélyezett.
Kérjük regisztráljon vagy lépjen be az oldalra!