A Vattai Futball Club felnõtt csapata 2010. február 13-án szombaton délelõtt felkészülési mérkõzést játszott Mezõkövesden a mûfüves pályán Tiszaújvárossal.
Az elsõ félidõben a két csapat elõtt elõbb felváltva voltak lehetõségek, majd mindinkább a vattaiak vették át az irányítást, aminek köszönhetõen a félidõ derekán Pelyhe László találta révén egy gólos elõnyre tettek szert.

Az elsõ félidõben már egyik fél részérõl sem született találat, így a második 45 percet egy gólos vattai elõny mellett kezdhették meg a csapatok.

A 2. játékrészben már inkább a tiszaújvárosiak voltak aktívabban és alakítottak ki helyzeteket. A támadásaik eredményeként az újvárosiaknak sikerült kiegyenlíteniük, 1-1 lett a találkozó állása.
A találkozóból még hátra lévõ idõben már nem született gól egyik fél részérõl sem, így a Vatta-Tiszaújváros felkészülési mérkõzés végeredménye 1-1 maradt.

Adjon hírt ismerõseinek errõl a cikkrõl a közösségi oldalakon! Kattintson az ikonokra!

Add az iWiW-hez Add a Startlaphoz Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz Add a Google Reader-hez

A hozzászólás az Ön számára nem engedélyezett.
Kérjük regisztráljon vagy lépjen be az oldalra!