2009. október 24-én szombaton Vatta ifjúsági és felnõtt együttesei a Nyírjes-Szirma csapataival mérkõztek meg hazai pályán.
Az ifjúsági együttesek találkozója 12 óra 30 perckor vette kezdetét. Az ifisták mérkõzésén a két csapat nem bírt egymással, 2-2-es döntetlennel ért véget a találkozó.
A Vatta- Nyírjes-Szirma felnõtt bajnoki labdarúgó mérkõzés 14 óra 30 perckor vette kezdetét.

A találkozó elsõ félidejében a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket és lehetõségeket, mindkét oldalon adódtak a kapura is veszélyes támadások, azonban a vezetést jelentõ talált egyik dél részérõl sem akart megszületni.
Az elsõ játékrészben sem a hazai vattai, sem a vendég nyírjes-szirmai csapatnak nem sikerült az ellenfele kapujába juttatni a labdát, így az 0-0-s állás mellett ért véget, így a 2. 45 percet is egyenlõ eséllyel kezdhették meg a csapatok.

Az 51. percben vette elõ a bíró a mérkõzésen elõször a sárga lapot, és mutatta fel Madaras Viktornak reklamálásért. A 60. percben a vattai csapat meg szerezte a vezetést, Pelyhe László találata révén egy gólos elõnyre tettek szert.
A 70. percben a vattai Harsányi Csaba és a szirmai Burai János ugrott egymásnak, így a játékvezetõ mindkét játékosnak felmutatta a sárga lapot.
A 75. percben a vattaiak elõnye két gólosra nõtt, ismét Pelyhe László volt eredményes, így 2-0 lett a találkozó állása.
A 80. percben a vendég együttesnek sikerült szépítenie, Bodnár Balázs találata 2-1re módosította a mérkõzés eredményét.
A Vatta - Nyírjes-Szirma felnõtt bajnoki labdarúgó mérkõzés végeredménye 2-1 maradt.

További eredmények és tabella - felnõtt - nagyításhoz kattints a képre!

További eredmények és tabella - ifi - nagyításhoz kattints a képre!