2009. október 11-én vasárnap Vatta ifjúsági és felnõtt együttesei a Tibolddaróc csapataival mérkõztek meg hazai pályán.
Az ifjúsági együttesek találkozója 13 órakor vette kezdetét. Az ifisták mérkõzését a vattaiak a félidei 5-2-es állást követõen végül 8-5 arányban nyerték meg.
A Vatta-Tibolddaróc felnõtt bajnoki labdarúgó mérkõzés 15 órakor vette kezdetét.
A találkozón már a 3. percben elõvette a zsebébõl a sárga lapot és mutatta fel a daróci Cservák Istvánnak reklamálásáért.
A 10. percben a vattai Német Attila is elkönyvelhetett magának egy sárga lapot szabálytalan megmozdulását követõen.
A mérkõzésen mindkét csapat elõtt adódott lehetõség, mindkét oldalon voltak helyzetek.

A 33. percben a játékvezetõ büntetõrúgást ítélt a tibolddaróci együttes javára, mivel egy vattai kézzel ért a labdához saját 16-osán belül. A 11-est Lázár Viktor érvényesítette, így egy gólos elõnyre tettek szert a vendégek.
Az elsõ félidõ végén a 46. percben a daróciak egy szabadrúgás elvégzését követõen Szûcs Levente révén újabb találatot könyvelhettek el, ezúttal Szûcs Levente volt eredményes, így 2-0-ra változott az eredmény, amely egyben a délidei eredmény is maradt.
Az 51. percben Tímár Norbert szabálytalan megmozdulását figyelmeztette sárga lappap a játékvezetõ.
Az 55. percben a vattaiak is megszerezték elsõ találatukat, Juhász Krisztán gólja révén egy gólosra csökkent a két csapat közötti különbség, 1-2 lett az állás.
A 63. percben a daróci Varga Gergõ részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
A 87. percben még a daróci Szekeres Péternek is felmutatta a sárga lapot a bíró.
A mérkõzésen a második félidõben a daróciak már nem szereztek több találatot, míg a vattaiaknak csak egyszer sikerült ellenfelük kapujába betalálni így a mérkõzésen tehát a tibolddaróciak 2-1 arányban gyõzték le a vattaiakat.

További eredmények és tabella - felnõtt - nagyításhoz kattints a képre!

További eredmények és tabella - ifi - nagyításhoz kattints a képre!