Miskolc - Mezőkeresztes női kézilabda mérkőzés
2019. október 22. kedd, 10:22

A mezőkeresztesi női kézilabda csapat idegen környezetben Miskolc csapata ellen játszotta a 2019/20-as bajnoki szezon első mérkőzését 2019. október 10-én. A találkozóra 19:30-tól került sor.

Az első félidőben a legelső találatot a miskolci csapat érte el, csak utánuk sikerült a vendég csapatnak is gólt értékesíteni. Az első 30 percben jellemzően a két csapat felváltva szerzett gólokat, gyakran volt egyenlő az állás. A félidő végére - kétgólos keresztesi vezetés mellett 11:13 lett az állás.

A 2. félidőt szintén a miskolci csapat indította. A félidő első felében a vendég csapat szinte tehetetlennek tűnt a hazaiak erős támadásaival szemben, akik egyre csak növelték az előnyüket.
A félidő második felében a vendég csapat igyekezett felzárkózni, de nem tudta behozni a hátrányát és több büntető dobást is kihagytak.  A félidő végére a miskolciak előnye 10 pontosra emelkedett, így  a végeredmény 29:19 lett a hazai csapat javára.